چکیده این مطلب :

افزایش لایک تلگرام یکی از دغدغه های مهم برای افرادی است که در مسابقات ، چالش ها  و نظرسنجی های تلگرامی شرکت کرده و نیاز به رای و لایک دارند. در این مقاله قصد داریم اهمیت خرید لایک تلگرام را بررسی کرده و تجربه چندین سال فعالیت در این زمینه را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه باشید

آیا قصد خرید لایک تلگرام را دارید؟

کافیست جهت خرید لایک (رای) تلگرام ارزان به آیدی زیر پیام دهید  

یکی از ویژگی منحصر به فرد پیامرسان تلگرام ایجاد نظرسنجی با استفاده از رباتهای like ، poll ، vote و … است با استفاده از این ربات ها میتوان انواع مسابقات را در تلگرام ایجاد کرد. فرض کنید صاحب کانال و گروه اختصاصی هستید و تمایل دارید میزان رضایت کاربران را در مورد عملکرد کانال بدانید و یا می خواهید چالشی بین عکس های ارسالی ایجاد کنید ربات لایک ساز like@ این کار را برای شما انجام می دهد . همچنین برای رای گیری محبوبیت افراد خاص مثلا برای درک میزان محبوبیت لیستی از شرکت کنندگان انتخابات مجلس ربات نظرسنجی ساز vote@ گزینه مناسبی میتواند باشد.

در این میان افرادی هستند که در مسابقات شرکت کرده و قطعا سختی زیادی را برای جمع آوری لایک متحمل میشوند . به طوری که شرکت کننده دائما با مراجعه به افراد و گروه ها از آن ها می خواهد تا به کانال مربوطه رفته و به گزینه مورد نظر رای دهند هم چنین استرس و اضطراب برای برنده شدن موضوعی جدایی ناپذیر در زمینه لایک تلگرام است.

افزایش لایک تلگرام رایگان

افزایش لایک تلگرام رایگان

از جمله روش های رایگان برای بالابردن لایک (رای) تلگرام ارسال پست نظرسنجی به دوستان ، آشنایان و… میباشد. در این روش فرد شرکت کننده لینک مربوطه را به دیگران فوروارد می کند و از آنها می خواهد به کانال مراجعه کرده و به گزینه مد نظر رای دهد و یا در خوش بینانه ترین حالت اگر صاحب گروه و کانال خصوصی باشد؛ میتواند لینک پست نظرسنجی را در آنها منتشر کرده تا کاربران برای لایک دهی اقدام کنند.

این روش دارای معایب زیر می باشد:

1-بسیار زمان بر

یکی از معایب این روش این است که کاربر وقت و زحمت زیادی را صرف بالابردن لایک می کند و سرعت دریافت لایک بسیار پایین است . فرض کنید در یک نظرسنجی لایک شما 200 و نفر اول 500 لایک دارد و به پایان مسابقه یک ساعت باقی مانده است، در این زمان کوتاه غیر ممکن است با پخش کردن پست نظرسنجی برنده مسابقه شد.

2-احتمال ریپورت شدن اکانت

اگر پست نظرسنجی را به افراد زیادی فوروارد کنید احتمال ریپورت شدن اکانت شما بسیار افزایش پیدا میکند. ریپورت شدن اکانت در تلگرام یکی از معضل هایست که اکثر کاربران با آن درگیر هستند. ریپورت یا همان (محدود شدن اکانت) به این معنی است که کاربر به مدت محدودی نمیتواند به کسی پیام دهد.

بعنوان مثال اگر پست نظرسنجی را به فردی ارسال کنید که این پست مورد پسند شخص نباشد میتواند با زدن دکمه اسپم (جفنگ) اکانت شما را ریپورت کند در این صورت دیگر نمی توانید به کسی پیام ارسال کنید.

3-افزایش محدود لایک و رای

جمع آوری لایک و رای در مسابقات حساس کار بسیار دشوار و محدودیت هایی دارد. طبق تجربه چندین ساله در این زمینه اکثر افراد شرکت کننده نهایت موفق به جمع آوری تعداد محدودی لایک می شوند.

برای مثال شما دوستان خود را از مسابقه مطلع و از آنها درخواست حمایت می کنید، اما دوستان شما چند نفر هستند؟ شاید 50 نفر ولی اگر رقیب شما 100 نفر دوست و آشنا دارد چه باید کرد؟

تنها راه حل رایگان برای افزایش لایک و رای تلگرام روش ذکر شده می باشد. صراحتا باید بگوییم هیچ فرد و شرکتی به صورت رایگان و بدون انجام کاری لایک شما را افزایش نمی دهد. شاید فکر کنید نرم افزاری مانند برنامه های اینستاگرام موجود باشد که با لایک کردن دیگران میتواند سکه کسب نمایید و با این سکه ها درخواست افزایش لایک دهید. قطعا چنین برنامه هایی در زمینه لایک تلگرام وجود ندارد. وقت خود را صرف پیدا کردن روشی رایگان نکنید به جز اتلاف وقت هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. تیم لایک تل در حال طراحی برنامه ای برای افزایش لایک و سین به صورت رایگان می باشد که بزودی این برنامه را معرفی و در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

اما سوالی که پیش می آید برای افزایش لایک در تلگرام چه روشی وجود دارد که در هر ساعتی از روز امکان ثبت سفارش لایک باشد؟ پیشنهاد ما خرید لایک تلگرام است.

فروش لایک تلگرام

خرید لایک تلگرام

شاید مسابقاتی را مشاهده کرده باشید که فردی بیش از 1000 لایک و رای داشته باشد و یا در دقایقی از نظرسنجی لایک های او یکباره زیاد شود. این موضوع نمونه ای از لایک خریداری شده می باشد شایان ذکر است که مجموعه ما شرایطی را فراهم نموده است که مشتریان عزیز سرعت انجام لایکها را تنظیم نمایند.

معمولا در مسابقات مهم مانند نظرسنجی های انتخاباتی یا نظرسنجی در بین فوتبالیست ها بدون خرید رای نمی توان برنده شدو خرید لایک تلگرام بهترین استراتژی برای بالابردن آمار لایک در مسابقات تلگرامی است با استفاده از این روش زمینه را برای برنده شدن ایجاد خواهید کرد که این یک امتیاز و یک گام به جلو می باشد. برای خرید لایک کاربر با ثبت سفارش آنلاین و یا با مراجعه به پشتیبانی آنلاین درخواست افزایش لایک می دهد و با هزینه اندک این کار مهم انجام می شود.

برای سفارش لایک تلگرام از روش های زیر میتوانید استفاده کنید

روش اول: جهت ثبت سفارش به صورت آنلاین میتوانید به لینک زیر مراجعه کرده و با توجه به تعداد درخواستی لایک تلگرام خریداری کنید.

روش دوم: اگر در هر صورت تمایل به ثبت سفارش به صورت آنلاین ندارید میتوانید به پشتیبانی در تلگرام مراجعه کرده و درخواست افزایش لایک دهید.

مزایای رقابتی سایت لایک تل

تیم تخصصی لایک تل با بیش از 3 سال تجربه در زمینه افزایش لایک تلگرام این افتخار را دارد که توانسته اعتماد 99% از مشتریان عزیز را جلب کند. ما تجربه افزایش لایک و رای چندین هزار نظرسنجی را داشته ایم و به جرات می گویم اکثرا افرادی برنده مسابقات و نظرسنجی شده اند که لایک تلگرام خریده اند.

خرید لایک تلگرام ارزان

ما بدلیل درک موضوع قیمت همواره می کوشیم لایک ارزان را با بهترین کیفیت ارائه دهیم. بسیاری از کسانی که در زمینه فروش لایک تلگرام فعالیت دارند متخصص اینکار نبوده و لایک تلگرام را به قسمتی از خدمات خود اضافه کرده و این نوع خدمات را از سایر افراد خریداری و حکم دلال را دارند . از این رو ارائه قیمت مناسب برای این افراد مقرون به صرفه نمی باشد. بنابراین سایت لایک تل با تیم مجرب و حرفه ای که در اختیار دارد این کار را به صورت هدفمند افزایش داده و ارائه قیمت مناسب و مقرون به صرفه از اولویت های این مجموعه است.

خرید لایک تلگرام با تنظیم سرعت

با توجه به اهمیت موضوع زمان پایان نظرسنجی ، سیستمی را طراحی کرده ایم که مشتریان محترم بتوانند سرعت انجام لایک ها را انتخاب نمایند. به طوری که اگر در مسابقه ای شرکت کرده اید و به پایان مسابقه زمان کمی مانده باشد میتوانید سرعت حداکثر و یا هر یک دقیقه یک لایک را انتخاب نمایید و در سریع ترین زمان ممکن این کار انجام شود  و اگر به پایان مسابقه زمان زیادی باقی مانده باشد میتوانید سرعت های کند را انتخاب نمایید. در بعضی از موارد کاناهایی مشاهده شده است که به سرعت انجام لایک ها حساس هستند اگر سرعت انجام لایک ها بالا باشد شرکت کننده را به دلیل این کار از مسابقه حذف خواهند کرد. پس اگر فرصت زیادی را برای جمع آوری لایک تلگرام دارید از سرعت های کند استفاده کنید.دقت داشته باشید که هیچ راهی برای تشخیص اینکه شما لایک خریده اید وجود ندارد فقط سرعت واریز لایکها زیاد باشد میتواند این شک و شبه را برای هر کسی ایجاد کند

سفارش لایک تلگرام در هر ساعتی از شب

ممکن است در طول مسابقه بارها به لایک تلگرام نیاز داشته باشید و یا پایان مسابقه ساعت 2 نصف شب اعلام شده باشد ما با پشتیبانی آنلاین شما را در مسابقه تنها نمی گذاریم. این مجموعه برای برنده شدن مشتریان عزیز تلاش نموده و یکی از هدف های این مجموعه رضایت مشتریان عزیز می باشد.

طبق موارد ذکر شده حتما متوجه شده اید که باید لایک تلگرام را از مجموعه ای با اعتبار بالا و با تجربه خریداری کنید . لایک تل این ضمانت را به شما میدهد که از خرید خود هیچ وقت پشیمان نخواهید شد.

نکات قابل توجه:
1- لایک و یا رای های تلگرام ماندگار و ثابت هستند و با گذشت زمان کم نمیشود .(لایک واقعی به صورت تک تک انجام و به مرور اضافه میشود.)
2- کمترین زمان برای انجام 100 لایک حدود 5 دقیقه میباشد ما میتوانیم بر اساس خواسته شما زمان انجام لایک را زیاد کنیم.
3- حداقل سفارش 25 لایک میباشد و شما میتوانید چندین بار برای یک عکس یا پست نظرسنجی سفارش دهید.
4- تقلب و یا هک در سیستم نظرسنجی تلگرام به هیچ عنوان انجام شدنی نیست هیچ رباتی برای رای دادن در کار نیست و همه لایک ها به صورت واقعی انجام میشود.
5-برای جلوگیری از هر گونه شک و شبه به درخواست مشتری میتوانیم به تعداد لایکها عضو نیز به کانال اضافه کنیم.
6-بسته های ویژه افزایش لایک با زمان خیلی کم به طور مثال ۵۰۰لایک در نیم ساعت موجود میباشد. برای درخواست میتوانید تماس بگیرید.
7-به صورت کلی ما تا 50 هزار عدد رای را برای شما میتونیم انجام بدیم و محدودیت در این زمینه نداریم و بسته به نیاز شما در خدمت شما هستیم.
8-مبلغ باید قبل از انجام کار واریز بشود ، و به هیچ عنوان تقاضای پرداخت بعد از انجام کار و یا پرداخت با شارژ رو نکنید چون انجام شدنی نیست.

47 دیدگاه. دیدگاه تازه ای بنویسید

 • شازده شیرمردی
  آوریل 14, 2018 11:33 ق.ظ

  باسلام اگرمن هم بخام این برنامه رو داشته باشم که خودم بتونم لایک جمع بکنم چکار باید بکنم ؟؟

  پاسخ
  • با سلام.
   متاسفانه این روش ، روش اختصاصی تیم هستش و برنامه ای در کار نیست که برای فروش گذاشته بشه.
   ✔افزایش لایک و رای توسط اکانت های واقعی وفعال تلگرام انجام میشه.
   موفق باشید❤

   پاسخ
  • بیا پیوی مدیر این سایت بخر
   @niiiiiiiiiimaaaaaaaaaa

   پاسخ
   • با سلام.
    برای خرید لایک تلگرام با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.
    آیدی تلگرام: shoplike@
    شماره تماس: 9385-355-0935

    پاسخ
 • رای در تلگرام

  پاسخ
 • سلام من ریپورت هستم . لایک میخام

  پاسخ
  • با سلام.
   برای سفارش لایک تلگرام با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.
   آیدی تلگرام: shoplike@
   شماره تماس: 9385-355-0935

   پاسخ
 • سلام خیلی ممنون از زحمتتون مرسی اول شدم

  پاسخ
 • درخواست افزایش لایک داشتن چیکار باید بکنم؟

  پاسخ
  • با سلام.
   برای خرید لایک تلگرام با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.
   آیدی تلگرام: shoplike@
   شماره تماس: 9385-355-0935

   پاسخ
 • اگه براس یک سایت لایک بخوام انجام میدین؟

  پاسخ
  • با سلام.
   بله بستگی به سایت داره باید چک کنیم از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.
   آیدی تلگرام: shoplike@
   شماره تماس: 9385-355-0935

   پاسخ
 • ببخشید من ریپورتم و نمیتونم پیام‌بدم بهتون چکار کنم اونجایی هم‌ک واس افراد ریپورت گفتین کلیک کنیم‌چیزی نیومد

  پاسخ
 • چطور من به شما اعتماد کنم؟

  پاسخ
  • با سلام.
   اعتماد سازی لازم قبل از سفارش انجام خواهد شد. جهت ارتباط با پشتیبانی از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.
   آیدی تلگرام: shoplike@
   شماره تماس: 9385-355-0935

   پاسخ
 • ایدیتون دردسترس نیست من رای میخام

  پاسخ
  • با سلام.
   آیدی پشتیبانی فعال میباشد عزیز ، چک کنید ایدی رو درست دارید میزنید و اگه از سیستم میخواهید وارد شید از روشن بودن فیلترشکن خود مطمعن شوید.
   برای خرید لایک تلگرام با راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.
   آیدی تلگرام: shoplike@
   شماره تماس: 9385-355-0935

   پاسخ
 • رای میخام واسه تلگرام جهت خرید رای چیکار کنم؟

  پاسخ
 • محمدالماسی
  می 4, 2019 9:54 ب.ظ

  سلام واقعا کارتون عالیه کاربرای گرامی من ۴۰۰لایک گرفتم هم انجام دادن درعرض۱۰ دیقه وهیچریزشی نداشت لایک ها اولین باری هست توی اینترنت من یخرید کردم که چیزی که دلم میخواست بود از لحاظ صداقت دستون درد نکنه خسته نباشید هر شخصی که باور نداره به جیمیل من پیام بده عکسای که این مجموعه لایک کردن براتون بفرستم ممنونم ازتون مرسی پول زیادی نبود من برای خرید لایک دادم۶۰هزارتومان دادم اما واقعا به قولی که دادن عمل کردن وارزش قائل هستن برای مشتری خیلی از این سایت ها فقط میخوان پول رو بگیرن بعد کاری نکنن

  پاسخ
  • با سلام. همواره نظرات مثبت شما باعث دلگرمی ما بوده. لایک تل همیشه سعی بر این دارد که سفارش شما را با بهترین کیفیت و با سرعت عمل و مناسب با شرایط نظرسنجی شما انجام دهد. موفق باشید.

   پاسخ
 • با سلام روزهای پنجشنبه و جمعه هم فعالیت دارین من امروز (پنجشنبه) در تلگرام پیام فرستادم پاسخی داده نشد!!!!!!!!

  پاسخ
  • با سلام خدمت شما کاربر گرامی. بله 7 روز هفته فعالیت داریم. بابت تاخیر در پاسخ گویی صمیمانه عذرخواهی مارا پذیرا باشید. معمولا پیام ها زیر 10 دقیقه پاسخ داده میشوند. موفق باشید.

   پاسخ
 • لایک تل اولین سایتی هستش که میبینم قیمتش مناسبه و سرعت پاسخگویی سریع و ب موقع داره

  پاسخ
 • دمتون گرم پاسخگویی عالی و تیم تخصصی تو نظرسنجی اول شدم

  پاسخ
 • سلام سرعت افزایش لایکا چقدر هستش؟
  میخام با سرعت کم انجام بشن امکانش هست؟

  پاسخ
  • لایک تل|LikeTel
   آگوست 11, 2019 7:21 ق.ظ

   تنظیم سرعت داریم
   حداکثر سرعت
   هر 1 دقیقه 1 لایک
   هر 2 دقیقه 1 لایک
   هر 5 دقیقه 1 لایک
   هر 15 دقیقه 1 لایک

   پاسخ
 • با سلام
  سایتتون عالیه و ممنون از کارتون
  عالی هستین

  پاسخ
 • مرررررسی ازتون واااقعا عالی بودید🌹🌹

  پاسخ
 • ببخشید لایک واسه کانال خصوصی هم میزنید؟

  پاسخ
  • لایک تل|LikeTel
   سپتامبر 1, 2019 4:29 ق.ظ

   با سلام بله برای انواع کانالها لایک انجام میشه واسه استارت ربات نیز میتوانید سفارش دهید

   پاسخ
 • حسین احمدی
  مارس 10, 2020 11:37 ق.ظ

  سلام من سفارشی دادم میشه فهمید که که چقدر از سفارش انجام شده و چقدر مونده؟

  پاسخ
  • لایک تل|LikeTel
   مارس 14, 2020 3:15 ق.ظ

   سلام بله بعد از سفارش به ایدی تلگرام درج شده پیام بدید و کد پیگیری رو اعلام کنید گزارش داده میشه

   پاسخ
 • سلام
  تقریبا دوساعت شده که سفارش دادم ولی هنوز حتی یک رای هم اضافه نشده

  پاسخ
 • لایک تل|LikeTel
  آوریل 28, 2020 10:23 ق.ظ

  سفارش شما با موفقیت انجام شد. برای تاخیر در انجام سفارش صمیمانه عذرخواهی مارا پذیرا باشید. برای تسریع در انجام سفارش با پشتیبانی تلگرام در تماس باشید.

  پاسخ
 • سلام من رای خریدم ولی خواستم بپرسم ادمین کانال راهی نداره ک متوجه فیک بودن رای ها بشه؟؟ مثله برنامه ک نشون بده رای ها فیک هستن و از مسابقه حذف بشی

  پاسخ
  • لایک تل|LikeTel
   دسامبر 21, 2020 5:35 ب.ظ

   سلام لایک و رای ها با اکانتهای تلگرام انجام میشه و چیزی به اسم فیک نداریم و ماهده شده بعضی ادمینا هر بهونه ای میارن که گزینه مد نظر خودشون اول بشه در صورت امکان از سرعت پایین و آهسته تر استفاده کنید

   پاسخ
 • سلام.من حدود۲۰۰۰رای تاساعت۲۳امشب لازم دارم.چقدرهزینه اش هست؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.